פריסה ארצית

יוגה טיפולית לברכיים

יוגה טיפולית למפרק הברך מותאמת לבעיה בברך. בעיות בברכיים נובעות כתוצאה מ:יוגה טיפולית לברכיים

  1. נזקי ישיבה – חוסר שימוש – בעיות מטאבוליות– בישיבות ממושכות על כיסא משרדי, השרירים העוטפים את פיקת הברך עוברים התפרקות וניוון. הדבר מחליש לא רק את הברך את כל היציבה. בישיבה על כיסא משרדי, שוהה הברך במצב פאסיבי רוב שעות היום במצב מכווץ.מפרק שאינו מופעל מתקלקל, זהו חוק בריאותי בגופנו. נזקי הישיבה גורמים לברך להתנוון. כאבים מניוון בברכיים נובעים מחולשה ויוגה טיפולית לברכיים בדרך כלל לא תתחיל מתרגילי עמידה אלא תרגילי עדינים שמטרתם לשקם את השרירים ולהאריכם כחלק ממכלול תנועה שלם שכולל כמה שיותר חלקי גוף מתחת לקו הברך ומעליה. בעבודה כזו מרבית כאבי הברכיים נעלמים וחיזוק מגיע במקום. יש לציין ששעות רבות על כיסא והשפעתם בין השאר על הברכיים לא יבוטלו על ידי הליכה של זמן קצר הרבה יותר ממשך הישיבה. 
     
  2. תאונות – עומס – חבלות – בכל מקרה יש להיוועץ ברופא. מנסיון אישי שלנו, יש לגוף יכולות ריפוי מדהימות גם במקרים שנאמר שרק ניתוח יעזור. אמנם כל מקרה לגופו אבל כל ברך, שעברה טראומה צריכה שיקום ואינטגרציה עם שאר המפרקים. פעמים רבות תרגילי שחרור מכאב אינם מספקים ויש לשקם את היציבה של כל הגוף.

    פציעת ברך משפיעה ישירות על כל יציבת הגוף. יוגה טיפולית לברכיים חייבית לתת מענה בתרגול משחרר בתחילה ובבניית עומס בהדרגה. חייבים לתת לברך לנוע, להימתח ואף להשתמש בעזרים נוספים אבל בשיטת היוגה הטיפולית מתבצעת איטנגרציה הולכת וגוברת ומתקנת יציבה ומחזירה תנועיות לברך. בעבודה יום יומית ומבוקרת, יחד עם קשב לצרכים ושינויים פתאומיים עוברת הברך שיקום על ידי יוגה טיפולית אשר במהלכה מתחברת והופכת ליוגה רגילה.
     

פנו אלינו למידע נוסף אודות יוגה טיפולית לברך: 1-700-703-731

 

לשיחת יעוץ השאירו פרטים:
אימייל
שם
טל'