פריסה ארצית

רועי אראלי – מורה ליוגה טיפולית

רועי אראלי יוגה טיפולית

נולד ב 1970, כילד התגלה כבעל יכולת דיבור ושירה מול קהל ונטל חלק במסגרות שונות במשחק, בשירה ובריקוד. במשך שנים שימש כשליח ציבור בבית כנסת, שר במקהלה, הופיע בטלוויזיה וברדיו. רועי לימד אוירודינמיקה במועדון גדנ"ע אוויר. עם גיוסו שובץ בבסיס הדרכה בחיל-האוויר שם היה מורה לחשמל ואלקטרוניקה. עם סיום השירות הצבאי, שימש כמורה ורכז מגמת אלקטרו-אופקטיקה בתיכון מקיף ג' באשדוד. ב 1996 עבר לגור בלונדון למספר שנים.

רועי בוגר תואר ראשון בארכיאולוגיה והיסטוריה (אוניברסיטת תל-אביב) ותואר שני באומנות הצליל Sonic Arts – Middlesex University, London . רועי שר ומנגן בסיטאר. 

רועי מתרגל בבוקר באדיקות כל יום ושומר על רצף תרגול יומי משנת 1998. התרגול התחיל מצ'י קונג וכיום כמובן הינו יוגה. בשנת 2001 בעודו מתגורר בחו"ל, נפטרה אימו ממחלה קשה (נזקי העישון) . המוות גרם  לרועי לעזוב את לונדון ולשוב לארץ . עם שובו לארץ (2002) ישב קורס ראשון של ויפאסנה (א.נ.גואנקה). 

רועי פגש את יפעת גולדמן ב 2007 והחיבור היה מיידי. הם התחתנו כעבור שנה. יפעת ראתה ברועי מורה מחונן שיש להכשיר אותו ליוגה טיפולית. היא החלה מלמדת אותו אישית. רועי סיים קורס מורים ליוגה ראשון ב  ברישיקש (הודו) ב Parmarth Niketan וקורס מורים נוסף בוינגייט. הוא היה סטאז'ר של יפעת גולדמן כשנתיים במסגרת ההדרכות היוגה הטיפולית בקבוצות שערכה. רועי הקים עם יפעת את המרכז ליוגה טיפולית והחל ללמד יוגה טיפולית. נסיונו של רועי הוא אלפי שעות הוראה וטיפול. 

ניסיונו הרב בלימוד וכיזם הביאו אותו להחלטה שיש להתרחב. רועי עשה 'סדר' בשיטת גולדמן והכין סילבוס להכשרה. ב 2015, 7 שנים לאחר פתיחת המרכז ליוגה טיפולית, לימד את ההכשרה הראשונה של המרכז ליוגה טיפולית. ב 2017 הכשיר סבב נוסף של מטפלים בשיטה והקים את רשת המטפלים.

רועי דוגל בטיפוח מטפל ולא רק הענקת כלים או ידע – הוא מטפח אישית כל בוגר הכשרה שמעוניין למצב את עצמו כחלק מרשת המטפלים. יכולותיו של רועי בתחום השיווק עוזרות לבוגרי ההכשרות להתייצב מבחינת פרנסה בתחום היוגה הטיפולית. 

כיום רועי אחראי על מערך התוכן וההוראה וערוץ הידע של היוגה הטיפולית בו אפשר לצפות ולשמוע מדבר ומדגים יוגה ויוגה טיפולית.

מקבץ המלצות על רועי והיוגה הטיפולית: 

;

המלצה יוגה טיפולית

;

רועי היקר,

היית לי אור ותקווה בזמן
של חשכת כאבי התופת
של הדיסקים הפרוצים שלי. 
ההנחיות שלך, התרגול,
העצות והכוונה –
היו לי עזר רב וסיעו לי לצאת
מהמצוקה הנוראית. 
עוד יש לי דרך לשיקום מלא –
אבל היא הרבה פחות כואבת. 

תודה רבה מכל הלב.

שמיל ולדר shmil walder

לשיחת יעוץ השאירו פרטים:
אימייל
שם
טל'