פריסה ארצית

שיטת גולדמן – סיפור הצלחה

יוגה טיפולית תרפיה

שיטת גולדמן החלה את דרכה בשנת 2007 בצורה של תרגילי בית אותם נתנה יפעת גולדמן לתלמידים שלה בכדי להיפטר מכאבים. יפעת בשנות השלושים המאוחרות לחייה תמיד דגלה ביוגה אישית, אבל מול עיני המשתאות, באומץ שלא יתואר נתנה יפעת תרגילי בית למצבים הקשים ביותר שראיתי. צליעות קשות ומוגבלות כתוצאה מפריצות דיסק, בלטים, שימוש לא נכון בגוף והזנחה. יפעת נתנה יוגה למקרים שכל האחרים הזהירו לא לגעת ורק בהשגחת רופא. אני, מתרגל יוגה, אדם בריא, מביט על התהליכים האלה ומשתאה. לא רק מהאומץ של יפעת אלא מהיעילות, מהאפקט של מה שקורה. אנשים מתחילים "ללכת" שוב. מחייכים. מלאי תקווה. זו הייתה ההתחלה של השיטה שלימים נקראת שיטת גולדמן. אביה של יפעת, משה גולדמן, היה אדם מיוסר בגופו וסבל ממחלות רבות. מעולם משה לא הסכים לתרגל יוגה או להתנהל עם אורח החיים שיפעת כה המליצה בפניו. שיטת גולדמן הינה תיקון עבור כל אלה שכן בוחרים בצד האקטיבי של הריפוי ונשמעים לקול ההרמוני של מאמץ נכון ואורח חיים בריא.

אני, הכרתי את יפעת בתחילת התהליך הזה הייתי ועודני יזם. ראיתי את הנס הרפואי שמתחולל כאן ויחד עם יפעת הפכנו לזוג רב כוח. באותה התקופה בניתי אתרי אינטרנט ושיווקתי אונליין. הקמתי יחד עם יפעת את המרכז ליוגה טיפולית.אבל בפועל, לקח לי כמה שנים להחליט, להשתלם ולעבור סופית להיות במרכז ליוגה טיפולית. יחד עם יפעת לימדנו יחד בקבוצות טיפולית והיינו שותפים יחד להבנה מה באמת עובד. מה ההתקדמות ומה תפקידו של הכאב כסמן בתהליך. יפעת ואני התחתתנו יחד עם השיטה והשיטה צמחה בתוכנו. יפעת ילדה שני ילדים ואני הפכתי למטפל. הצטרפותו של אלעד גולדמן והחניכה שלו עם המטען האדיר שהביא ביסס עוד את המובדלות של השיטה והדרישות שלה מהמטפל, התלמיד ופורמט העבודה. אלעד הביא איתו את נושא בריאות הנפש ועבודה עם אוכלסיות מוגבלות. 

עבורי, הכניסה להאטה יוגה, ואחר כך למישור הטיפולי הייתה ההנגשה של היכולות שלי לעזור לאחר. היות ואני אדם שמגשר בין עולמות, שיטת גולדמן היא הגשר עליו אפשרי לבצע שינוי בגוף. למידה דרך גוף, התחדשות וריפוי. במהלך השנים העמדנו מטפלים נוספים בשיטת גולדמן, כולם עובדים בשיטה הזו וחולקים ידע ואתגרים. תודות לשיטת גולדמן אנו רואים כיצד כוחות הריפוי הטמונים בגוף, מקבלים הזדמנות חדשה לריפוי עלי אדמות.

 

מה מייחד את שיטת גולדמן ליוגה טיפולית (יוגה תרפיה)? 

ריפוי אמיתי מגיע ממפגשים אישיים עם המורה. לכן פגישותנו אישיות ללא תרגול בבית לא יהיה שינוי ותהיה רק תלות. שינוי אמיתי מתחיל מהתחייבות וכל המורים שלנו לקחו התחייבות לתרגל בעצמם מול כוח המשיכה יום יום. לזה אנו קוראים יוגה וזה עובד. השיטה שלנו עובדת בגלל היתרונות המידיים שלה:

  • התרגול לא מכאיב ולא משעמם. עם זאת הוא מאתגר בדרך מיוחדת ויש ותוצאות שכדאי להשיג באופן יומי באמצעות התרגול
  • ההתקדמות היא במפה סדורה המתחילה מיוגה טיפולית, בשלב הכאבים ותביא אותך לתרגול חזק יותר שיעיד על היעלמות הכאבים הללו
  • בשיטת הגולמן אנו הופכים אותך להיות המטפל של עצמך באמצעות התרגול.
  • ללמוד להקשיב לעצמך דרך תנועה נשכונה ונשימה ומודעות ליציבה. כוחות הריפוי הטבעיים של בגוף יקבלו כוח ועוצמה ויזכירו לך מהי זקיפוי קומה, מהי עוצמה וכיצד משתחררים מכאב.

פנו אלינו למידע נוסף אודות שיטת גולדמן ליוגה טיפולית 1-700-703-731